ГО "Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги"

Проекти Ліги у партнерстві

«Стоп біль»

У 2012 р. Ліга взяла участь у ініційованій Міжнародним фондом «Відродження» кампанії «СТОП-біль», спрямованої на вирішення питання знеболення тяжкохворих людей. У рамках кампанії Ліга здійснювала адвокацію реєстрації та виробництва в Україні таблетованого морфіну для знеболення паліативних пацієнтів. Спільним результатом докладених зусиль стала  офіційна реєстрація морфіну у таблетованій формі, яка була закріплена згідно з Наказом МОЗ України від 01.02.2013 № 77 “Про державну реєстрацію (перереєстрацію) лікарських засобів та внесення змін до реєстраційних матеріалів“.

Звіт правозахисних організацій про дотримання прав паліативних пацієнтів в Україні. «Мы имеем право жить без боли и страданий!»

У 2013 р. Ліга взяла участь у презентації звіту українських правозахисних організацій щодо дотримання прав паліативних пацієнтів в Україні. Ця презентація – підсумок трирічної діяльності правозахисних організацій Харкова, Рівного та Сімферополя з надання правової допомоги тяжкохворим пацієнтам та документування порушень їхніх прав. Проект відбувся за підтримки МФ “Відродження”. З текстом можна ознайомитися за посиланням (посилання на 6.5., в «Історіях пацієнтів» є цей звіт)