ГО "Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги"

Зустріч Василя Князевича з головою Волинської обласної державної адміністрації Борисом Клімчуком

Зустріч Василя Князевича з головою Волинської обласної державної адміністрації Борисом Клімчуком

Губернатор Волинської області погодився стати покровителем осередку паліативної та хоспісної допомоги у Луцьку.

«Влада повинна дати людині гарантії догляду за нею у старості, незалежно від висновків медиків щодо здоров’я громадянина – навіть якщо ця людина є невиліковно хворою. Адже маємо розуміти, що від цих ризиків ніхто не застрахований, – зазначив Василь Михайлович під час зустрічі з головою Волинської обласної державної адміністрації Борисом Клімчуком.

– Наше завдання – окреслити основні проблеми, які гостро стоять на шляху створення єдиного медичного простору та мережі хоспісів на загальнодержавному рівні. Допомогти владі повинна громадськість. «Ліга», яку я представляю, – партнер держави на всіх щаблях влади. Тож, оскільки розвиток в означеній сфері неможливий без якісної та невідкладної допомоги, ми повинні розробити програму й відповісти на запитання, де, скільки і чого нам потрібно? Лише розуміючи це зможемо забезпечити важкохворим людям достойну старість».

У відповідь голова ОДА пообіцяв сприяти добрій справі принаймні на теренах ввіреної йому Волинської області. «Початкова ідея створення хоспісів була такою: це має бути не лікарня, не богодільня, а щось домашнє і тепле. Зрозуміл, витрати на будинки такого типу більш затратні, ніж на звичайну лікарня, але спасенне життя вартує багато», – заявив Борис Петрович.

Leave us a Comment