ГО "Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги"

Київська влада обіцяє краще фінансувати медицину

Київська влада обіцяє краще фінансувати медицину

На розширеному засіданні головного упpaвлiння охоpони здоpов’я  Києва, мова йшла також і  про забезпечення необхідної медичної допомоги хворим та літнім людям.

В обговоренні проблеми взяв участь  голова правління Всеукраїнської ліги паліативної та хоспісної допомоги Василь Князевич.

 

Згідно з офіційними даними,  в Києві налічується 13 тисяч лежачих хворих, які потребують кваліфікованої допомоги.  Влада  планує збільшити питому вагу видатків на первинну медико-санітарну допомогу, укомплектувати відповідні служби медичними працівниками,
– Місто буде більш ретельно опікуватися цією категорією хворих, – запевнила начальник Головного управління КМДА Раїса Моісеєнко.
На думку голови правління Всеукраїнської Ліги паліативної допомоги Василя Князевича,  дуже важливо, щоб  фінансування закладів медицини, які територіально наближені до місця проживання громадян,  планувалося не за залишковим принципом, як це часто буває, а на основі реальних потреб хворих, в тому числі невиліковних.
Василь Князевич звернув увагу присутніх на необхідності внести зміни в законодавство, яке регулює доступ невиліковно хворих до знеболюючих препаратів.

Leave us a Comment