ГО "Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги"

Паліативна допомога є не лише медичною проблемою

Паліативна допомога є не лише медичною проблемою

30 березня 2011 року єпископ Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній, ректор КПБА провів зустріч з екс-міністром охорони здоров’я, головою ВГО “Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги” Василем Князевичем.

В ході зустрічі було обговорено питання, щодо співпраці КПБА з ВГО “Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги” та ознайомлення майбутніх пастирів з напрямком розвитку паліативної та хоспісної допомоги в Україні.

Паліативна медицина, в першу чергу, покликана полегшувати фізичні та душевні страждання невиліковно хворих людей, неодноразово зазначалося в ході розмови.

«Допомогти людині гідно покинути цей світ, створити умови, щоб вона померла без болю – ця колосальна проблема зараз існує в Україні. Тому представники релігійних громад повинні приймати у її вирішенні безпосередню участь.», – підкреслив Василь Князевич.

В свою чергу єпископ Епіфаній наголосив, що «Церква насамперед вбачає свою роль в розвитку паліативної допомоги у духовно-моральному вихованні людини на основі цінностей любові, милосердя та співстраждання ближньому в поєднані з практичним втіленням цих цінностей в справі надання допомоги, тим що знаходяться на смертному одрі та їх близьким.»

Leave us a Comment