ГО "Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги"

Єпископ Володимир прийняв участь у заході

Єпископ Володимир прийняв участь у заході

 

8 квітня 2011 року, на запрошення екс-міністра України охорони здоров’я Василя Князевича, та ректора Житомирського Інституту Медсестринства Василя Шатило, Преосвященний Володимир, єпископ Житомирський і Поліський, відвідав та прийняв участь в засіданні новостворенної Житомирської громадської обласної організації “Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хосписної допомоги”.

Захід було проведено у Житомирському Інституті Медсестринства, за участі широкого кола професури, представників релігійних організацій, ЗМІ і студентів. Василь Михайлович Князевич в своїй промові розповів, що засновниками цієї організації є перший президент України Л. М. Кравчук, та Ніна Іванівна Карпачова. Сама організація була створена в грудні 2010 року, а її головний офіс знаходиться у м. Київ. Нині її очолюють В.М. Князевич, Л.П. Брацюнь та інші видатні особи медицинської галузі. Також до складу цієї благодійної організації війшли представники влади, молоді, волонтери, інтелегенція, меценати і релігійні організації.

У грунтовній промові В.М. Князевича було наголошено про сучасні проблеми медицини, ставлення до хворих людей, цінування людьского життя до хвороби, а не наближення до смерті, відносини до ближнього та жертовність, безкорисливість. Особливу увагу доповідач приділив вадливому питанню партнерської взаємоспівпраці влади, волонтерських рухів, та церковних організацій на місцях. Пан Князевич, зі свого професійного досвіду, зауважив, що надзвичайно важливим є те, щоб у хосписах обслуговувалось одночасно не більш 25 хворих.

На цьому засіданні був затвержений статут ЖГОО ” Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хосписної допомоги”, яку очолив ректор Житомирського Інституту Медсестринства Василь Шатило. До складу Правління Організації також увійшов

Прес-служба Житомирсько-Поліської єпархії УАПЦ

Leave us a Comment