ГО "Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги"

Створення обласного осередку всеукраїнської ГО “Ліга сприяння і розвитку паліативної та хоспісної допомоги”

Створення обласного осередку всеукраїнської ГО “Ліга сприяння і розвитку паліативної та хоспісної допомоги”

У житомирському інституті медсестринства відбулися установчі збори студентів, міської влади, духовенства, за участю голови правління всеукраїнської громадської організації “Ліга сприяння і розвитку паліативної та хоспісної допомоги”. Василь Князевич приїхав до Житомира ініціювати створення такого ж громадського осередку в нашій області. Організація надаватиме посильну допомогу у догляді за важкохворими людьми.

Житомирщина третя область в Україні у яких створили обласний осередок громадської організації „Ліга сприяння і розвитку паліативної та хоспісної допомоги” на підтримку тяжкохворих людей, які потребують і медичної, і соціальної захищеності, людського співчуття та розуміння.

Василь Князевич – голова правління всеукраїнської громадської організації “Ліга сприяння і розвитку паліативної та хоспісної допомоги”: „Це конкретно стосується допомоги тим людям, які завершують свій життєвий шлях після тяжкої хвороби… і цей шлях ми маємо зробити достойним, забезпечити медичну і соціальну підтримку.”

Особливо такої допомоги потребують одинокі люди, зазначив Василь Князевич. А для того, щоб підтримати їх потрібно усім об’єднати зусилля.

Василь Князевич – голова правління всеукраїнської громадської організації “Ліга сприяння і розвитку паліативної та хоспісної допомоги”: „Ми закликали в цю організацію не тільки медиків, а представників влади, духовенства. Формуємо волонтерський рух. Впевнені, що будуть меценати. Нам цей шлях треба йти спільно”.

Leave us a Comment