ГО "Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги"

Створено ще один осередок Ліги

В кінці  квітня в Хмельницькому створений обласний осередок Української ліги сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги. Його  очолив  Іван Михайлович Нагорний, директор Хмельницького базового медичного коледжу. До осередку ввійшли знані та шановані  на Хмельниччині люди: медичні працівники, духовні особи, соціальні працівники.

Українці заслуговують на нормальний, цивілізований підхід держави до проблеми невиліковно хворих, їх останніх днів, – зазначив в ході установчих зборів голова правління  ВГО  Української ліги сприяння розвитку паліативної допомоги Василь Князевич. – За розрахунками Ліги  для того, щоби забезпечити достойний догляд невиліковно хворим жителям Хмельницької області  потрібно мінімум п’ять  хоспісів на 25 ліжок кожен.

– Перед нами дуже багато завдань, – відзначив  новообраний керівник осередку Іван Нагорний. – І чи не найголовнішою є консолідація зусиль влади та громадського сектору навколо проблем невиліковно хворих пацієнтів у термальній стадії  та їх сімей, повернення  традицій милосердя та взаємодопомоги, відновлення благо чинності в суспільстві.

Leave us a Comment