ГО "Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги"

Президія НАМНУ прийняла рішення про співпрацю з Лігою

На засіданні Правління Національної Академії Медичних  Наук України 23 травня мова йшла про співпрацю  із Українською лігою сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги.

Як зазначив у виступі  голова Правління Ліги Василь Князевич, в Україні залишається складною демократична ситуація,  тривалість життя людини значно нижче ніж у багатьох розвинутих країнах. Тому необхідність в наукових розробках  та експертизах програм щодо супроводу життя людини в тому числі і наприкінці життя  є вкрай необхідною.

На думку Василя Князевича співпраця між НАМНУ та Лігою  сприяння розвиткові паліативної допомоги може значно поліпшити науковий супровід цієї  проблематики.

 

В свою чергу  Ліга взяла на себе зобов’язання сприяти об’єднанню громадського суспільства навколо потреб невиліковно хворих пацієнтів та їх родин, а також розвитку волонтерського руху у цій сфері.

На засіданні Президії НАМНУ  одноголосно прийнято рішення  про співпрацю з Лігою, метою якої буде  сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги в Україні, впровадження в практику  високих міжнародних  стандартів медичного догляду за хворими,  вдосконалення соціальної та медичної системи в нашій державі.

 

Leave us a Comment