ГО "Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги"

Суспільство має об’єднатись навколо благородної мети – розвитку паліативної опіки

 

Заступник голови обласної державної адміністрації Микола Ярмощук провів зустріч з головою Всеукраїнської громадської організації «Українська ліга сприяння та розвитку паліативної та хоспісної допомоги» Василем Князевичем, який з робочою поїздкою перебуває у Запоріжжі.

Мета, з якою голова Всеукраїнської громадської організації «Українська ліга сприяння та розвитку паліативної та хоспісної допомоги» приїхав до Запоріжжя, – створення обласного осередку цієї всеукраїнської організації.

 

Микола Ярмощук повідомив, що вже кілька років у Запоріжжі працює благочинна установа «Хоспіс Архангела Михаїла», яка опікується одинокими невиліковно хворими людьми, надає їм необхідну медичну допомогу. Але установа не має таких можливостей, надати допомогу всім, хто її потребує. Тому заступник голови ОДА радо підтримав ініціативу Василя Князевича  об’єднати суспільство навколо благородної мети – створення системи сприяння розвитку паліативної опіки в області.

 

– Нестача таких закладів для Запоріжжя – серйозна проблема, розв’язання  якої поки що не знайдено. Тому у цій діяльності можете розраховувати на всебічну підтримку обласної влади, – запевнив представник обласної виконавчої влади.

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації Запоріжської ОДА

 

Leave us a Comment