ГО "Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги"

Ліга та Головне Управління охорони здоров’я Київської міськдержадміністрації підписали меморандум про співпрацю

 

Меморандум передбачає співробітництво в сферах захисту законних прав та інтересів громадян  у сфері охорони здоров’я. Співпраця передбачає не лише взаємні консультації, а й спільні розробки законопроектів та нормативно-правових актів з питань реформування медицини, створення служби паліативної і хоспісної допомоги в столиці. Ліга та Головне управління узгодили шляхи і напрямки  підготовки та перепідготовки фахівців,  розробки програм, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я.

 

Управління охорони здоров’я та Ліга будуть проводити  навчальні тренінги  та спільні семінари, лекції. До речі, Меморандум уже доповнений  планом заходів, який передбачає семінари про застосування нормативної бази для використання опіоїдних анальгетиків для знеболення. А в жовтні в рамках угоди буде проведений колоквіум з паліативної та хоспісної допомоги із залученням Бельгійської благодійної організації практикуючих лікарів.

Угода зі столичним ГУОЗ  для нашої організації надзвичайно важлива, – відзначив голова правління Ліги Василь Князевич. – Ми допомагаємо владі  створювати потрібні закони,  реформувати медичну галузь. Важливою складовою співпраці є залучення міжнародного досвіду паліативної допомоги, сучасних методик та розробок. – Переконаний, що подібні угоди про партнерство будуть  укладені з іншими регіонами, адже  така  співпраця є взаємовигідною.

На фото: голова правління  Української Ліги сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги Василь Князевич та начальник Головного Управління КМДА  Віталій Мохорєв підписують Меморандум про співпрацю і порозуміння

 

Leave us a Comment